سرنوشت دانشگاه علوم پزشکی مازندران چه خواهد شد؟ / -عبارت دیدبان شمال - سرنوشت دانشگاه علوم پزشکی مازندران چه خواهد شد؟ / بزرگترین دانشگاه منطقه ای شمال کشور را دریابید!
ساعت :

سرنوشت دانشگاه علوم پزشکی مازندران چه خواهد شد؟ / بزرگترین دانشگاه منطقه ای شمال کشور را دریابید!

دانشگاه پزشکی مازندران
    -     کد خبر: 921
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۱۱|۱۶:۱۵
سرویس :
چطور دکتر موسوی از ریاست یک دانشگاه محلی ناگهان به ریاست دانشگاه منطقه ای مازندران که دانشگاه معین چهار استان محسوب می شود برگزیده شد؟

دیدبان شمال: صحبت از دانشگاه عظیم علوم پزشکی مازندران است. دانشگاهی که در مدتی کوتاه پس از تاسیس توانست به سرعت پله های ترقی را طی کند و اکنون جزو افتخارات مازندران و شمال کشور است. دانشگاه علوم پزشکی مازندران که در رتبه بندی دانشگاه های علوم پزشکی کشور جزو دانشگاه های تیپ یک محسوب می شود و حتی رنکی بالاتر از دانشگاه های قدیمی مانند دانشگاه پزشکی اصفهان دارد اکنون آینده مدیریتی آن در هاله ای از ابهام فرو رفته است. انتصاب دکتر موسوی از دانشگاه کوچک شاهرود بر مسند دانشگاه علوم پزشکی مازندران نکته ای مبهم است که هنوز به درستی شفاف سازی و اطلاع رسانی نشده است. چرا وزارت بهداشت دست به چنین اقدامی زده است؟ آیا تبعات این انتصاب برای آینده بهداشت و درمان مازندران روشن شده است؟ درست است که نباید پیشداوری کرد منتها معمولا برای ارگانهای بزرگ از افرادی با رزومه مشخص و قابل دفاع استفاده می کنند. چطور دکتر موسوی از ریاست یک دانشگاه محلی ناگهان به ریاست دانشگاه منطقه ای مازندران که دانشگاه معین چهار استان محسوب می شود برگزیده شد؟ دانشگاه علوم بزشکی مازندران به عنوان یک دانشگاه منطقه ای شامل زیر مجموعه هایی از دانشگاه های پزشکی شمال کشور از جمله دانشگاه علوم پزشکی گیلان، دانشگاه علوم پزشکی سمنان، دانشگاه علوم پزشکی بابل و دانشگاه علوم پزشکی گلستان است. این انتخاب بسیار پرسش برانگیز شده است. آیا دکتر موسوی توانایی اداره چنین مجموعه عظیمی را دارد؟ تکلیف پروژه های منطقه ای دانشگاه علوم پزشکی مازندران چه خواهد شد؟ بیمارستان 1000 تختخوابی منطقه ای کشور چه سرنوشتی خواهد یافت؟ و پرسش های بی جواب بسیار که باید صبر کرد و دید هدف وزارت بهداشت از این انتخاب حد اقلی چه بوده است؟

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال