پیام دکتر فاطمی به مناسبت افتتاح ستاد دکتر روحانی -عبارت دیدبان شمال - پیام دکتر فاطمی به مناسبت افتتاح ستاد دکتر روحانی در شهرستان بابل!
ساعت :
ستاد انتخاباتی دکتر روحانی شهرستان بابل:

پیام دکتر فاطمی به مناسبت افتتاح ستاد دکتر روحانی در شهرستان بابل!

روح
    -     کد خبر: 676
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۲/۷|۱۴:۵۴
سرویس :
اکنون دست در دست هم به مهر و دوشادوش هم میرویم تا با اعتماد و اراده ای دوباره، راه نیمه رفته را با انتخاب دکتر حسن روحانی بپیماییم...

دیدبان شمال: بسم الله الرحمن الرحیم

مردم شریف و فرهنگمدار بابل.
یک بار دیگر در آستانه یک انتخاب سرنوشت ساز و تکرار یک اعتماد مبارک قرار گرفته ایم.چهار سال قبل به راد مردی که نیک میدانستیم وارث یک اقتصاد بحران زده بوده و در شرایط سخت و دشوار این کشور را تحویل گرفته است ،اعتماد کرده ایم و ثمره همین اعتماد بود که جریان نجیب عقلانیت و اعتدال دوباره جوانه زد و مام میهن ما را از گردابهای جهالت، ماجراجویی، بداخلاقی، واپسگرایی و دروغ بنیانی به بیرون کشانید. اکنون دست در دست هم به مهر و دوشادوش هم میرویم تا با اعتماد و اراده ای دوباره، راه نیمه رفته را با انتخاب دکتر حسن روحانی بپیماییم، و فصل نوینی از شکوفایی اقتصادی ، سیاسی و ... را در فضایی مملو از عقلانیت، صداقت، سلامت و شفافیت رقم زنیم. آن هم برای ملتی که شایسته بهترینند. با هم عهد ببندیم هرگز از این راه به عقب باز نگردیم.
مردم نجیب بابل!
 اکنون که مسولیت خادمی شما مردم وفادار در این راه پرچالش در ستاد دکتر روحانی  بر عهده این حقیر نهاده شده اول از پروردگار بی همتا مدد می جویم و سپس اراده های استوار شما مردم عزیز را به یاری می طلبم.
و از تک تک همشهریان فهیمم تقاضا دارم هر کدام در حکم یک ستاد با شعار دوباره برای ایران  با شور و شعور سیاسی خود ضمن رونق بخشیدن به ستادهای دکتر روحانی، ما و همه اعضای ستاد انتخاباتی را یاری رسانده  و به سهم خود زمینه استمرار دولت تدبیر وامید را فراهم آورند. در روز 29 اردیبهشت که روز قدر سیاسی ملت ایران است تصمیم میگیریم که در کدام سمت خواهیم ایستاد. من ایمان دارم مردم دیار بهار نارنج همراه با اکثریت قاطع مردم ایران زمین اعتدال، عقلانیت، خرد گرایی و امید را انتخاب خواهند کرد و نشان خواهند داد که این راه بی باز گشت خواهد بود.

من الله توفیق

احمد فاطمی
رییس ستاد دکتر روحانی شهرستان  بابل - اردیبهشت 1396

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال