پاسخی به توهمات یک غیرساروی/آلزایمر با طعم آنارشی-عبارت دیدبان شمال - پاسخی به توهمات یک غیرساروی/آلزایمر با طعم آنارشی
ساعت :

پاسخی به توهمات یک غیرساروی/آلزایمر با طعم آنارشی

آلزایمر
    -     کد خبر: 248
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۲۴|۰۹:۳۴
سرویس :
پیرو هتاکی یکی از حراف ترین چهره های این روزهای رسانه های مجازی نسبت به موج امید آفرین مشارکت مردمی در صحنه اقدام و عمل و استمرار عناد با آرامش عمومی خالی از لطف ندیدیم که کمی با ادبیات ایشان به روشنگری در مورد حقیقت ترحم بر انگیز نهادینه شده در گفتمان لجام گسیخته شان بپردازیم.

پیرو هتاکی یکی از حراف ترین چهره های این روزهای رسانه های مجازی نسبت به موج امید آفرین مشارکت مردمی در صحنه اقدام و عمل و استمرار عناد با آرامش عمومی خالی از لطف ندیدیم که کمی با ادبیات ایشان به  روشنگری در مورد حقیقت  ترحم بر انگیز نهادینه شده در گفتمان لجام گسیخته شان بپردازیم.
قدم اول را همانند ایشان با چند سوال ساده شروع می کنیم:
سوال اول:  شهردار محبوب شهر را بابت جمله ای که از ظن خود تعبیر وارونه کرده بودید متهم به زشت ترین اتهامات کردید . حقیقتا شرم نکردید برای این که تهمت خود را به برادر مسلمان مشروع کنید تمام مقدسات را هزینه کردید؟ به کجا می روی مسلمان؟ تهمت و غیبت کم گناهی است که  بی صلاحیت فتوای شبانه صادر می کنید.؟بد نیست بدانید اولا این که تلقی شما از یک حرف حجت نیست . ثانیا شما متر مناسبی برای اندازه گیری چنین صحبتهای کلانی نیستید. پیشنهاد می کنیم عنان کلامتان را به دست خشم و حسادت نسپارید مردم دارند تماشایتان می کنند.
سوال دوم: شما  از نظر دکترتان بدون تعارف چه کاره این شهر و این مردمی که تمامی رجال اجرایی و مذهبی ساری باید پاسخگوی شما باشند؟ اطلاع رسانی کنید لطفا
سوال سوم:  
خدای نکرده ساری بزرگ و مردمش کدامین خدمت عینی ، قابل ذکر و تاثیر گذار را مدیون و مرهون شما و امثال شما هستند که امروزنسبت به ان ها احساس سیادت می کنید و آنها را بی بصیرت فرض کرده اید؟
سوال چهارم: شکی نیست که حق طلبی تکلیف شیعه است برادر. سوال اما اینجاست که چرا شما فقط و فقط در مورد عملکرد شهرداری احساس تکلیف می کنید و گریبان چاک می کنید
سوال پنجم: مگر شما ساروی هستید؟
سوال ششم: مگرزبانم لال  به قدرت ،بصیررت و هوشیاری و صداقت دستگاههای امنیتی و نظارتی، دولت محترم، قوه قضاییه وسایه بی دریغ روحانیت بر سر این شهر و خادمینش شک دارید که دائم در حال تذکر دادن به زمین و زمان و صغیر و کبیر این شهر هستید. همه در خوابند و شما یک تنه بیداری ؟ فراموش کرده اید این شهرصاحب دارد و به یمن ولایتمداری مردمش همواره در عرصه های انقلابی درخشیده است؟
سوال هفتم: چگونه به خود اجازه می دهید از تهدید به تخریب ستادهای انتخاباتی واقدام به تشویش اذهان عمومی و برهم زدن نظم شهر در دوران انتخابات صحبت کنید؟ کجای این شهر ایستاده اید که خود را بالاتر از همه دستگاههای نظارتی و امنیتی کشور می بینید و شرط و شروط می گذارید؟
سوال هشتم:  نگویید این حقیقت  دارد که شما امام جمعه محترم شهر ساری را فاقد شجاعت و عدالت و تحت تاثیر جو خطاب کرده اید؟ می توانم بپرسم حرمت چه چیزی بالاتر از توهم دانایی و تمامیت خواهی شماست؟  
سوال نهم: شما که  بارها و بارها به همه یاد اوری می کنید که اهل جبهه و مفتخر به دیدار شهدای دفاع مقدسید آیا سخنان آن پدر شهید مدافع حرم را شنیدید؟ شنیدید که از خدا خواست خدا بدخواهان خادمین این شهر را اهل و عاقل کند.  
سوال دهم : چرا فقط از آن لشکر نوابغ و مهندسین جوان و جگر سوخته  خیالی که دم به دم اسمشان را می آورید شما را می بینیم و ولاغیر؟ در میان این نوابغ غیر شما کسی با زبان فارسی آشنایی ندارد یا این که شما متکلم وحده بودن را دوست دارید؟ نکند کسی درکار نیست و شما لشکر یک نفره هستید اخوی؟
 سوال  یازدهم: شما چطور در زمان تصدی مسئولیت در دولت گذشته سراغی از حقوق مردم ساری نگرفتید؟ خشکسالی های وسیع و ضررهای کمر شکن بر گرده کشاورزان و پرورش دهنگان ماهی را ندیدید؟ بیکاری و اعتیاد و فساد را چطور؟ اصلا آن روزها سری به ساری زده بودید؟ این چندمین موج طوفان و یخبندان است که کشاورزان را درمانده و متضرر کرده . راستی تهران چه خبر؟
سئوال آخر : شما که به خیال خودتان از میان سخنان شهردار ساری پاشنه اشیلی برای عقده گشایی پیدا کرده اید تا خشمتان از حقیقت را ارام کنید براستی انقدر فراموش کارید؟ خود شیفتگی از نظر شما بد است؟می خواهید با هم تک تک بیانیه های شما را بررسی کنیم و ببینیم چطور در دهها مورد بابت کوچکترین خدمات و کمترین حضور هابه خود مباهات کرده اید وبا سهم خواهی نموده اید؟ گفتید کسی را نمی شناسید که به خودش تفاخر کرده باشد. شما مگر مسئول دوره آن عزیزی نیستید که مدعی بود یک بچه نوزاد در یک مملکت اسپانیولی زبان او را با اسم کوچک می شناخت و چون شما می خواست دنیا را مدیریت کند؟ هستید . مردم می دانند.  
 مخلص کلام این که شما اگر شهدا را می شناختید حتما حرمت نگاه داشتن و اقتدا به رهنمون های ولایت را هم از آنان اموخته اید حال چرا این روزها احوالتان چنین آشفته است را خدا می داند و و جدان بیدارتان. مردم بارها به سوالها و اتهامات بی اساس  پاسخ دندان شکنی چون اجتماع غرور آفرین دیشب داده اند. شنیدنی ها شنیده شد و گفتنی ها را گفتند. زیاده بر این حرفی نمانده .

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

نظرات ارسال شده

مهدی
پنج شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۵
فحش و تهمت که کنتور نداره داداش