توقیف خودروی حامل ۶۰ کیلوگرم تریاک -عبارت دیدبان شمال - توقیف خودروی حامل ۶۰ کیلوگرم تریاک
ساعت :

توقیف خودروی حامل ۶۰ کیلوگرم تریاک

کلاهبردار
    -     کد خبر: 1396
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۳/۲۵|۰۶:۰۲
سرویس :
گروه استان ها – مازندران- رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان از توقیف خودروی حامل ۶۰ کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک پلیس مبارزه با موادمخدر "تهران بزرگ" در تقاطع پلیس راه "ساوه" خبر داد .

دیدبان شمال:به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،سرهنگ"علیرضا ثقفی" با اعلام این خبر، افزود: در راستای مقابله با قاچاقچیان موادمخدر، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت افرادی در امر قاچاق موادمخدر، موضوع را دستور کار خود قرار دادند.

وی تصریح کرد: با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی، ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر دریافتند، متهم با استفاده از یک دستگاه خودرو ایسوزو اقدام به حمل و جابجایی موادمخدر می کند.

سرهنگ ثقفی اظهار داشت: با دریافت این اطلاعات و با هماهنگی قضائی ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان در ساعت 17 و 25 دقیقه روز گذشته با همکاری ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ در عملیاتی مشترک در تقاطع پلیس راه ساوه خودروی مورد نظر را توقیف کردند.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر مازندران، افزود: در بازرسی از این خودرو بیش از 60 کیلوگرم کشف شد و راننده خودرو به عنوان متهم به قاچاق موادمخدر دستگیر شد.

وی افزود: خودرو به پارکینگ منتقل شد و متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال