توجه به توسعه شهرستان بابل در تذکرات نیاز آذری / ب-عبارت دیدبان شمال - توجه به توسعه شهرستان بابل در تذکرات نیاز آذری / بخشداری امیرکلا، خدمات بهداشتی و زیرساخت های ورزشی در اولویت باشند!
ساعت :
تذکرات شفاهی حسین نیازآذری نماینده بابل درجلسه علنی مجلس شورای اسلامی :

توجه به توسعه شهرستان بابل در تذکرات نیاز آذری / بخشداری امیرکلا، خدمات بهداشتی و زیرساخت های ورزشی در اولویت باشند!

نیاز
    -     کد خبر: 1387
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷|۱۲:۲۱
سرویس :
مردم عزیز شهر امیرکلا شهرستان بابل سال هاست برای استقرار بخشداری منتظر اجرای قانون تقسیمات کشوری هستند، به مطالبه به حق مردم پاسخ دهید...
دیدبان شمال:  تذکرات شفاهی نیازآذری نماینده شهرستان بابل در تاریخ بیست و ششم دی ماه نود و شش حاوی نکات مهمی بود که در صورت تحقق می تواند به توسعه شهرستان بزرگ بابل کمک شایانی کند. استقرار بخشداری شهر تاریخی امیرکلا که به حق شایسته آن است معلوم نیست به چه دلیلی توسط وزارت کشور به تعویق افتاده است در صورتی که بسیاری از بخش هایی که در مازندران در سنوات اخیر ایجاد شده است تحت هیچ شرایطی استحقاق آن را نداشته اند. آیا روابط و نفوذ سیاسی برخی از سیاستمداران در این مهم دخیل است؟ چرا شهر امیرکلا که یکی از پایه های مهم اقتصادی شهرستان بابل به حساب می آید مورد توجه مسئولان قرار نمی گیرد ولی در آنسو در سواد کوه شمالی ، آمل یا در ساری مناطقی صاحب بخشداری شدند که جمعیتی به مراتب کمتر و گردش اقتصادی بسیار محدودتری از امیر کلا دارند؟ لازم است با توجه به درخواست عمومی مردم متدین و سختکوش امیرکلا هر چه سریعتر این مهم در دستور کار وزارت کشور قرار گیرد تا شاهد توسعه روزافزون این بخش و به تبع آن شهرستان بابل باشیم. اما در مورد تاسیس بیمارستان جامع زنان هم تذکر نیاز آذری بسیار مهم بود چرا که شهرستان بابل به دلیل موقعیت بسیار خوب پزشکی که در مازندران و شمال کشور دارد باید بیش از اینها مورد توجه قرار گیرد و توسعه پزشکی آن تحت شعاع دانشگاه علوم پزشکی مازندران قرار نگیرد. و نکته بسیار پراهمیت دیگر در تذکرات نماینده بابل توجه ویژه به زیرساخت ورزشی این شهرستان است که باید عنوان کرد از هر لحاظ محروم واقع شده و باید با عزم ملی و استانی به شرایط مطلوب برسد. تذکرات شفاهی نیازآذری به شرح زیر هستند:
 
سخنان و موضع گیری های روسای قوا،نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی ،وزرا و دیگر خادمین به مردم باید وحدت بخش و در راستای منافع ملی و مردم در چارچوب منویات مقام معظم رهبری برای رفع مشکل کشور و برون رفت از شرایط سخت اقتصادی جهت رونق تولید و بهبود فضای کسب و کار در کشور باشد .
باید از گله مندی برحق مردم در رابطه با بیکاری و گرانی و معیشت و مبارزه با فساد اداری و رعایت عدالت درس عبرت گرفت و همگی با همدلی و تلاش مضاعف و استفاده از فرصت های موجود برای خدمت به مردم پاسخی محکم به کسانی  که با به آتش کشیدن پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی قلب ملت بزرگ ایران را جریحه دار نمودند داده باشیم.
 و اما تذکر به مسئولان اجرای کشور:
 
1-  جناب آقای دکتر رحمانی وزیر محترم کشور: مردم عزیز شهر امیرکلا شهرستان بابل سال هاست برای استقرار بخشداری منتظر اجرای قانون تقسیمات کشوری هستند، به مطالبه به حق مردم پاسخ دهید.
2-  جناب آقای دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر محترم بهداشت درمان و آموزش پزشکی:
با توجه به اهدا زمین بسیار مناسب از سوی مردم بخش لاله آباد برای احداث کلینک ویژه تخصصی لطفا بر اساس وعده داده شده مردم منطقه را بیش از این در انتظار نگذارید.هچنین تسریع در احداث بیمارستان جایگزین شهید یحیی نژاد و ساخت بیمارستان جامع زنان که مجوز آن صادر شده مورد مطالبه مردم می باشد.
3-  جناب آقای دکتر اردکانیان وزیر محترم نیرو:
حدود 22 سال پیش اجرای شبکه فاضلاب شهر بابل و ساخت فاز اول تصفیه خانه فاظلاب آغاز شده است متاسفانه با توجه به سرمایه گذاری انجام شده بلا استفاده می باشد لطفا به موضوع رسیدگی و در جهت رفع مشکل و اقدام به احداث فاز دوم تصویه خانه اقدام لازم بعمل آید.
4-  جناب اقای دکتر سلطانی فر وزیر محترم وزرش و جوانان:
با توجه به اهدا  ده هکتار از بهترین زمین موجود در شهرستان ازسوی مردم برای احداث مجتمع ورزشی متاسفانه به دلیل عدم اقدام جدی شاهد اعتراض مردم و درخواست بازپس گیری زمین اهدایی هستند انتظار می رود به مطالبه مردم به ویژه جوانان توجه جدی فرمایید.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال