3

                                                                                                              

نمایشگاه خودرو ساری

اولین نمایشگاه صنعت خودرو مازندران افتتاح شد

اولین نمایشگاه صنعت خودرو،قطعات و لوازم یدکی مازندران در ساری افتتاح و تا ۴ دی ماه ادامه خواهد داشت.

اولین  نمایشگاه صنعت خودرو  مازندران در ساری از تاریخ ۱ الی ۴ دی ماه در دهکده تجاری نیاوران آغاز به کار کرد.

پرشیا خودرو ، ستاره ایران، ایران خودرو، آمیکو ، کویر موتور( شاهانی) ، مدیران خودرو(نمایندگی حق پرست)، اتاکو، کرمان موتور،  موتور اسکن ، بازرگانی شفیعی و …از جمله شرکت های حاضر در اولین  نمایشگاه خودرو ساری هستند.

علاقه مندان می توانند از تاریخ ۱ الی ۴ دی ماه ساعت ۱۵ تا ۲۱ از این نمایشگاه بازدید نمایند.

این نمایشگاه در بخش خودرو شامل خودروهای سواری و دیزل، شرکت های مدیران خودرو و نوا خودرو شمال که نمایندگی گرید A اطلس خودرو است در بخش سواری حضور ویژه دارند همچنین در بخش دیزل شرکت های مطرح ایرانی و همچنین بخش قطعات حضور دارند

 بخش خودرو های کلاسیک که با همکاری فدراسیون اتومبیل رانی اجرا می شود جذابیت های خاص خود را برای بازدید کنندگان دارد.

بخش رایدسیکلت هم شامل موتورسیکلت ها، اسکوتر و ماشین های برقی به این نمایشگاه اضافه شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، در محل برگزاری نمایشگاه ساری نخستین نمایشگاه خودرویی با حضور چندین شرکت داخلی و خارجی و تعدادی از تولیدکنندگان قطعات خودرو به مدت یک هفته افتتاح شد.

علی علیپور اضافه کرد:  ۳۵ غرفه برای این نمایشگاه پیش‌بینی شده است که فعالان خودرو ساز در حوزه خودروسازی و قطعه‌سازی در این نمایشگاه حضور پیدا کرده‌اند.

وی با اشاره به حضور برندهای از آلمان و چین در کنار فعالان خودروساز کشورمان، گفت: شرکت خودروسازی فعال در مازندران هم در این نمایشگاه حضور پیدا کرده است.

مدیر برگزاری نمایشگاه با اشاره به حضور قطعه‌سازان فعال در این نمایشگاه، بیان کرد: برنامه‌ریزی کردیم که فضای رقابتی در نمایشگاه ایجاد شود، پنج شرکت قطعه‌سازی قوی در این نمایشگاه حضور پیدا کردند.

علیپور با اعلام اینکه فراخوان برگزاری نمایشگاه از حدود سه ماه قبل انجام شده است، افزود: تلاش‌های انجام شده است که نمایشگاه با کیفیت مناسبی برگزار شود.

وی در پاسخ به این سؤال که فضای تبلیغاتی مناسبی در سطح شهرهای استان برگزار نشد، افزود: در مرکز استان همکاری مناسبی انجام شده است ولی در برخی از نقاط فضای تبلیغاتی در اختیار ما قرار نگرفت.

مدیر برگزاری نمایشگاه خودوری مازندران در پایان گفت: با توجه به نخستین تجربه‌ای که در مازندران داریم، تلاش می‌کنیم نقاط ضعف را در سال‌های آینده جبران کنیم. / خزر نما