۱۴ شکارچی غیرمجاز در مازندران دستگیر شدند -عبارت دیدبان شمال - ۱۴ شکارچی غیرمجاز در مازندران دستگیر شدند
ساعت :
مدیرکل محیط زیست مازندران:

۱۴ شکارچی غیرمجاز در مازندران دستگیر شدند

شکارچی غیر قانونی
    -     کد خبر: 1363
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۹/۹|۱۰:۰۵
سرویس :
مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران از دستگیری ۱۴ شکارچی غیرمجاز در استان در حین گشت زنی و کنترل محیط بانان خبر داد.

دیدبان شمال: به نقل از روابط عمومی حفاظت محیط زیست مازندران، حسین علی ابراهیمی، اظهار داشت: ماموران یگان حفاظت محیط زیست چالوس با همکاری مامورین یگان حفاظت محیط زیست استان در حین گشت و کنترل شبانه در منطقه هریجان دو شکارچی غیرمجاز را به همراه لاشه یک راس کل و حشی دستگیر کردند.

وی افزود: ماموران یگان حفاظت محیط زیست محمودآباد در حین گشت و کنترل در حوزه استحفاظی خود از سه شکارچی غیرمجاز سه قبضه سلاح شکاری که دو قبضه آن قاچاق بوده را کشف و ضبط کردند.

ابراهیمی گفت: ماموران پناهگاه حیات وحش دشت ناز ساری در حین گشت و کنترل در حوزه استحفاظی خود دو قبضه سلاح شکاری از دو شکارچی غیرمجاز کشف و ضبط کردند.

وی بیان کرد: ماموران یگان حفاظت محیط زیست گلوگاه در حین گشت و کنترل در منطقه هزار جریب و اراضی شالیزاری روستای تیله نو از دو متخلف دو قبضه سلاح شکاری به همراه یک قطعه دارکوب کشف و ضبط کردند.

مدیرکل محیط زیست مازندران تصریح کرد: ماموران یگان حفاظت محیط زیست قائم‌شهر نیز در حین گشت کنترل در منطقه کوتنا از یک متخلف یک قبضه سلاح شکاری کشف و ضبط کردند.

وی یادآور شد: ماموران یگان حفاظت محیط زیست جویبار درحین گشت‌زنی در منطقه لپو صحرای این شهرستان ازیک شکارچی غیرمجاز یک قبضه سلاح شکاری به همراه سه قطعه پرنده کشف و ضبط کردند.

به گفته ابراهیمی، مامورین یگان حفاظت محیط زیست بابل در حین گشت وکنترل درمنطقه جنگلی بابل کنارشکارچی متخلف را به همراه یک قبضه سلاح شکاری دستگیر کردند.

وی با اشاره به اینکه ماموران یگان حفاظت محیط زیست استان در حین گشت و کنترل در منطقه حفاظت شده البرز مرکزی شمالی از یک متخلف یک قبضه سلاح شکاری به همراه تعدادی فشنگ کشف و ضبط کردند، گفت: ماموران یگان حفاظت محیط زیست آمل در حین گشت و کنترل در حوزه استحفاظی از یک شکارچی غیرمجاز یک قبضه سلاخ شکاری و سه قطعه پرنده چنگر کشف و ضبط کرده و متخلفان با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند./تسنیم

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال