۵۰۰ برنامه هفته بسیج در جویبار اجرا می‌شود-عبارت دیدبان شمال - ۵۰۰ برنامه هفته بسیج در جویبار اجرا می‌شود
ساعت :
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار:

۵۰۰ برنامه هفته بسیج در جویبار اجرا می‌شود

فرمانده ناحیه مقاومت جویبار
    -     کد خبر: 1348
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۹/۱|۱۵:۱۳
سرویس :
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار گفت: حدود ۵۰۰ برنامه به‌مناسبت هفته بسیج در این شهرستان برگزار می‌شود.

دیدبان شمال: اسماعیل نادعلی امروز در شهرستان جویبار به‌مناسب هفته بسیج اظهار کرد: مقام معظم رهبری بر سه شاخصه بسیج تحت عنوان باور بسیج به توانستن، اراده برای انجام وظایف و اهتمام و اطمینان به نصرت الهی تأکید دارند.

وی افزود: دشمن به دنبال ایجاد خودباختگی در بین مردم ایجاد کند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار به برنامه‌های هفته بسیج اشاره و بیان کرد: حدود 500 برنامه به‌مناسبت هفته بسیج در جویبار برگزار می‌شود.

این مسؤول یکی از وظایف بسیج را ایجاد امنیت برای کشور دانست و گفت: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های این هفته اجرای گشت‌های شبانه محله‌محور توسط بسیجیان است که موجب ایجاد امنیت پایدار و حفظ آرامش مردم خواهد شد.

نادعلی تصریح کرد: برگزاری برنامه ویژه پنجم آذر با عنوان شکوه مقاومت، تجلیل از نخبگان علمی، فرهنگی و هنری، برگزاری یادواره شهدا، تجلیل از ورزشکاران بسیجی قهرمان کشور و جهان، دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران، غبارروبی و عطر افشانی قبور شهدا، افتتاح پروژه اقتصاد مقاومتی، افتتاح سالن‌های ورزشی از جمله برنامه های هفته بسیج شهرستان جویبار است.

وی با تبریک سرنگونی داعش گفت: پیروزی محور مقاومت در عراق و سوریه بر خوارج زمان برای همه بدخواهان امنیت و تمامیت ارضی جمهوری اسلامی ایران در منطقه درس عبرتی بود که دیگر خیال خامی برای به آشوب کشاندن منطقه و تهدیدی برای ایران نداشته باشند. /فارس  

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال