روابط عمومي شهرداري ساري موفق به كسب رتبه برتر در -عبارت دیدبان شمال - روابط عمومي شهرداري ساري موفق به كسب رتبه برتر در رشته مديريت راهبردي شد!
ساعت :
كسب رتبه برتر روابط عمومي شهرداري ساري:

روابط عمومي شهرداري ساري موفق به كسب رتبه برتر در رشته مديريت راهبردي شد!

روابط
    -     کد خبر: 1346
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۹/۱|۱۰:۵۷
سرویس :
پس از ارزيابي هيات داوران، روابط عمومي شهرداري ساري به دليل رعايت استاندارهاي حرفه اي ( علمي و صنفي) و همچنين خلاقيت در كار و داشتن كيفيت و كميت مناسب فعاليت ها، موفق به كسب رتبه نخست در رشته مديريت راهبردي گرديده است..
 
كسب رتبه برتر روابط عمومي شهرداري ساري

 

 

دیدبان شمال: به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري ساري، سيزدهمين سمپوزيوم بين المللي روابط عمومي با موضوع روابط عمومي و توسعه پايدار، همزمان با چهاردهمين جشنواره برترين هاي روابط عمومي ايران در مركز همايش هاي كتابخانه اسناد ملي ايران در تهران برگزار شد.

 

گفتني است، در اين همايش كه با حضور نمايندگان كشورهاي خارجي ، سازمان جهاني يونسكو و معصومه ابتكار، معاون رييس جمهور در امور بانوان و خانواده برگزار شد، از برترين هاي روابط عمومي ايران تجليل شد.

  

 شايان ذكر است، پس از ارزيابي هيات داوران، روابط عمومي شهرداري ساري به دليل رعايت استاندارهاي حرفه اي ( علمي و صنفي) و همچنين خلاقيت در كار و داشتن كيفيت و كميت مناسب فعاليت ها، موفق به كسب رتبه نخست در رشته مديريت راهبردي گرديده است.

 

 برگزاري كارگاه ها و چندين پنل علمي_تخصصي با موضوعات مختلف توسعه پايدار بر مبناي مسائل زيست محيطي و با تاكيد بر مديريت منابع آب در كشور از برنامه هاي سيزدهمين دوره سمپوزيوم بين المللي روابط عمومي بوده است.

دیدبان شمال این موفقیت مهم را به "یاسر رضازاده" مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری تبریک می گوید و امیدوار است از تجربیات این مدیر موفق در رده های بالاتر استفاده شود..

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال