اقتصاد و محیط زیست مازندران نیازمند اهتمام وزارت -عبارت دیدبان شمال - اقتصاد و محیط زیست مازندران نیازمند اهتمام وزارت نیرو می باشد!
ساعت :
مجمع نمایندگان مازندران طی نامه ای به وزیر نیرو:

اقتصاد و محیط زیست مازندران نیازمند اهتمام وزارت نیرو می باشد!

سند
    -     کد خبر: 1340
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۸/۲۹|۱۴:۰۷
سرویس :
مجمع نمایندگان مازندران ،مسائل و مشکلات و طرح های زیر مجموعه وزارت نیرو را طی نامه به دکتر اردکانیان وزیر نیرو منعکس کرد...

دیدبان شمال: به گفته حسین نیازآذری رییس مجمع نمایندگان استان مازندران، همکارانش در راستای امور نظارتی و پارلمانی مسائل و مشکلات و طرح های زیر مجموعه وزارت نیرو را طی نامه به دکتر اردکانیان وزیر نیرو منعکس کردند و خواستارتسریع در اجرای طرح های آب ، برق و فاضلاب استان شدند.
متن نامه نمایندگان بدین شرح است:

برادرگرامی جناب آقای دکتر اردکانیان
وزیر محترم نیرو
باسلا  و احترام؛
 همانگونه که مستحضرید اقتصاد و اقلیم استان مازندران مستلزم توجه همه جانبه وزارت نیرو برای تامین و مدیریت منابع آبی (کشاورزی،گردشگری،صنایع و مصارف خانگی) اهتمام بایسته به محیط زیست و بهداشت محیط از طریق توسعه شبکه فاضلاب شهری (به دلیل بالا بودن سطح آب و خطرات ناشی از آلودگی های آبی) و تامین برق مورد نیاز طرح های کشاورزی، صنعتی،گردشگری و مصارف خانگی می باشد.
موجب امتنان خواهد بود دستور عاجل فرمایید متناسب با اسناد بالا دستی نسبت به بهبود شاخص های برخورداری استان مازندران از تاسیسات زیر ساختی به ویژه مهار و مدیریت آب تمهیدات لازم صورت گیرد و از نتایج اقدامات به عمل آمده مجمع نمایندگان استان را مطلع فرمایید.

 

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال