اخباراقتصاد::دیدبان شمال
ساعت :
نتیجه جستجوی کلیدواژه:اخباراقتصاد
پساب
چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶
رئیس محیط زیست چالوس به ایسنا خبرداد:
معرفی ۱۵ واحد آلاینده رودخانه چالوس به دادگاه / سرازیر شدن فاضلاب انسانی به رودخانه چالوس
برای پیگیری رفع بخش آلودگی فاضلاب انسانی سعی شد در کارگروه شورای بهداشتی و پسماند، کمیته ای به نام کمیته رفع مزاحمت های بهداشتی تشکیل شود..
هفته تعاون
دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۶
یادداشت
به مناسب هفته تعاون
تعاون کلمه ای است عربی که سایر اصطلاحات هم ردیف آن که در فارسی موارد استعمال دارد عبارت است از: عون به معنای یاری و کمک؛ معین و معاون به معنای همکار و مددکار؛ معاونت به معنای همکاری و همبستگی؛ اعانه به معنای یاری گری و نیز به معنای گرد آوردن وجه نقد برای نیازمند.
عبداله مهاجر
دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۶
رئیس اتاق بازرگانی مازندران:
سیاست‌های اصل ۴۴ در کشور اجرا نشده است/مشکل تولید کالا برای صادرات داریم
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی مازندران گفت: خصوصی‌سازی در سایه اجرای سیاست‌های اصل ۴۴ در کشور به خوبی اجرا نشده است.
انتصاب
یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
ابلاغ شرایط انتصاب کارمندان در بخش حراست +سند
طبق این ابلاغیه، کارشناس راهبری حراست وظیفه دارد نسبت به پیش بینی اثرات گوناگون وقایع و تصمیمات بر دستگاه متبوع جهت ارائه به مراجع ذی ربط، اطلاع رسانی دقیق، صحیح و به موقع در خصوص تغییر و تحولات احتمالی در وضعیت دستگاه و کارکنان آن اعم از نفوذ و توطئه احتمالی و عوامل ایجاد نارضایتی به مراجع ذی ربط و همچنین شناسایی تهدیدات آفندی و عوامل مخل امنیت و سلامت دستگاه و کارکنان آن اقدام کند.
اقتصاد
پنج شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶
برگزاری جشنواره نمانام (برند) برتر اصناف استان مازندران
جشنواره نمانام (برند) برتر اصناف مازندران از ۷ اردیبهشت سالجاری در شهرستان ساری برگزار میشود.
انتخابات
سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶
کاندیداهای دوره قبل هنوز با چاپخانه‌ها تسویه نکرده‌اند!/ وعده به ایرانی‌ها روی کاغذ خارجی/تنها خانه کارگر تبلیغاتش را روی کاغذ ایرانی چاپ می‌کند
سهم اقتصاد به‌هم ریختهٔ صنعت چاپ از این بریز و به‌پاش‌های انتخاباتی چقدر است و انتخابات چه اندازه می‌تواند رونقی به صنعت چاپ داده و خون تازه‌ای در رگ‌های چاپخانه‌ها تزریق کند؟
خط فقر
یکشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۶
خط فقر در ایران چقدر است؟ +جدول
دولت بیش از ۳۰۰ قلم کالایی که ممکن است حتی یکبار نیز در زندگی آنها وارد نشود را بررسی و طبق آن نرخ تورم را اعلام می‌کند، در حالی که برای مردم کاهش هزینه‌های خوراک، مسکن، تحصیل، بهداشت و درمان، حمل و نقل و مواردی از این دست اهمیت دارد.
گوشت
چهارشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۶
قیمت گوشت اردیبهشت‌ کاهش می‌یابد
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی با بیان اینکه قیمت گوشت قرمز، در یک ماه اخیر ثابت مانده است، گفت: پیش بینی می‌شود از اواسط اردیبهشت ماه، شاهد کاهش قیمت این کالا باشیم.
دکتر یدالله جوانی
چهارشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۶
فتوایی که می‌تواند مشکلات اقتصادی دی را حل کند
مشکلات اقتصادی کشور در شرایط کنونی به عنوان اصلی‌ترین مشکلات کشور و مردم ارزیابی می‌شود.