امروز: سه‌شنبه 25 مرداد 1401 11:11
Tuesday 16 August 2022
16-Aug-2022 19-محرم-1444
آخرین اخبار
'پیشخوان'

آخرین اخبار

پر بازدیدترین اخبار

۵۳ هزار شغل جدید امسال در مازندران ایجاد می شود

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران:

ساری- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران با بیان اینکه امسال ۵۳ هزار شغل جدید در استان ایجاد می شود، رصد و حفظ اشتغال موجود را ضروری دانست.

دیدبان شمال :

فرج الله فتح الله پور پیش ازظهر شنبه در جلسه کارگروه اقتصادی و اشتغال و سرمایه گذاری استان گفت: طی برنامه رشد اقتصادی باید تمام بر محور رشد اقتصادی متمرکز باشد و از ظرفیت‌های مختلف برای رسیدن به این هدف بهره گیری کرد.

وی با عنوان اینکه باید به هدفگذاری صورت گرفته در راستای برنامه رشد اقتصادی دست یابیم، افزود: برنامه عملیاتی ابلاغی به دستگاه‌های اجرایی باید رصد و نظارت شود، بنابراین رصد اشتغال و راستی آزمایی یکی از موضوعات و طرح مهم به شمار می‌رود.

وی با اشاره به شعار سال جاری، تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین گفت: ظرفیت‌های خوبی برای ایجاد اشتغال در حوزه دانش بنیان وجود دارد و به دنبال این رویکرد هستیم که دانش بنیانی تولید را محقق کنیم.

فتح الله پور با اظهار اینکه در سال جاری ۵۳ هزار اشتغال ایجاد شود، گفت: همچنین باید رصد شود که چقدر از اشتغال موجود پابرجا است و در کنار آن باید شغل جدید ایجاد شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران از دستگاه‌های اجرایی خواست تا برنامه‌های خود را با با برنامه رشد اقتصادی هماهنگ کنند و گفت: طرح‌های اقتصادی باید با ادبیات واحد عملیاتی و اجرایی شود./خبرگزاری مهر

لینک کوتاه مطلب : http://didbanshomal.ir/?p=12422

آخرین اخبار

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

موسيقي برگزيده

آخرین اخبار