امروز: شنبه 9 بهمن 1400 02:14
Friday 28 January 2022
29-Jan-2022 26-جمادی الثانی-1443
آخرین اخبار
'پیشخوان'

صوت برگزیده

عليرضا افتخاري دختر فال بين

آخرین اخبار

پر بازدیدترین اخبار

۲۵۰ میلیارد تومان برای احیای مرغ لاین مازندران تخصیص می یابد

دیدبان:

ساری- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران با اشاره به اهمیت مجتمع مرغ لاین استان گفت: قرار شد ۲۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای احیای این پروژه ملی درنظر گرفته شود.

به گزارش خبرنگار مهر، مفید غلامی راد ظهر یکشنبه در در جلسه تعیین تکلیف قانونی تدوین و توسعه اقتصادی استان با بیان اینکه با مقوله توسعه صنعتی به مفهوم موجود که اثرات مخرب زیست محیطی دارد، مخالف هستم، افزود: این فرایند توسعه بر اقتصاد منطقه، محیط زیست، منابع آبی و توسعه تأثیر گذاشته است.

وی با تاکید براینکه لیست پروژه‌های توسعه‌ای باید به دستگاه‌ها ارائه شود، گفت: اولین سند مربوط با توسعه اقتصادی و اشتغالزایی روستاها در بخش بابلکنار استان تهیه شده است.

وی با اظهار اینکه توسعه پایدار مبتنی بر توانمندسازی روستاها است، افزود: در بخش بابلکنار یک مجموعه بیمارستانی وجود دارد که از قبل از انقلاب تأسیس شده و اکنون با رکود مواجه است که در حوزه مسائل توسعه‌ای باید مورد توجه قرار گیرد.

غلامی راد با اشاره به اهمیت مرغ لاین و تأثیر آن بر اقتصاد کشور و استان تصریح کرد: قرار شد ۲۵۰ میلیارد تومان برای احیای مرغ لاین در بخش بابلکنار تزریق اعتباری صورت گیرد زیرا این طرح موضوع ملی و اساسی است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران به تأثیر مجتمع مرغ لاین بر اقتصاد استان و کشور خواستار برنامه ریزی برای احیای و توسعه این مجتمع شد./خبرگزاری مهر

لینک کوتاه مطلب : http://didbanshomal.ir/?p=5651

آخرین اخبار

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

موسيقي برگزيده

آخرین اخبار